• Slide number 0
  • Slide number 1
  • Slide number 2
  • Slide number 3

Příští rok slavíme 30 let našeho vytrvání

Přátelé naši milí,

situace na bojištích života se mění ze dne na den, ale my hodláme zůstat sví. To samé ostatně očekáváme i od Vás, příznivců našich věrných a radostných. Co to znamená? Že se nebudeme bát vlka nic, dělat to, co vždycky, a tvářit se, že náš svět je v pořádku.

Pokud jste ho tedy v minulosti hledali a nacházeli na vánočních koncertech Cimbal ClassikuDivadle Bolka Polívky, není důvod se tam nevrátit. Datum máme jedna báseň 12. 12. 2021 na adventní neděli v 16:00 či 19:00.

Lístky jdou do předprodeje v pondělí 11. 10. v 10:00. To už bude po všem a lepší časy snad před námi. Ostatně Vánoce jsou o naději … zmizí-li vstupenky jako vždy, bude to jasné znamení :-)

Budeme se z Vás těšit, radovat (letos o to více, že jsme si ze známých důvodů za poslední dobu moc nevrzli) a vážit si Vaší přízně i toho, že sdílíte – šíříte tuto „událost“ dál. Prostě stejně jako vždy.

Motto večera: „Příští rok slavíme 30 let našeho vytrvání a to by bez nich vašnosti a 29 nešlo“

Věříme, že jste nezapomněli, s jakou láskou a nasazením jsme se starávali nejenom o emoční prožitky natěšeného diváka a posluchače, ale že jsme také posilovali jeho imunitu. Naše trnková prevence šla nemocím po krku a společně s hudbou zkrášlovala tělo i ducha. Výsledek byl vždy ihned viditelný, neboť mnozí z Vás byli po našem výkonu ještě hezčí a usměvavější než na začátku představení. Výjimkou potvrzující pravidlo byli ti, kteří trénovali s předstihem na vánočních trzích. Ti vypadali výborně už na začátku-J.

Letos společně uvedeme do života i reedici našeho úspěšného CD „Bylo a není“, které vyjde v novém obleku a s bonusovou písní Na líšeňském kostelíčku“

Na Vaše obdarování se těší všech šest cimbálů, jejich roztomilý zvukař Jakub Lis a snad i půvabné svícny paní Zuzky Strakové.

P. S. Místa a data dalších koncertů najdete na stránkách www.cimbalclassic.net.

 

Nepřestaň si malovat
Cena CD 289 Kč | MP3 160
Betlém
CD 289 Kč | 2LP 399 Kč | MP3 160 Kč
Vánoce v Rožnově
CD 289 Kč | MP3 160 Kč

Kapelní newsletter

* povinné