Přátelé naši milí,

protože víme, že jste zaneprázdněni loučením se s tímto slunečným létem, dovolujeme si Vám trošku stroze, ale o to upřímněji připomenout, že se blíží termín našeho slavnostního koncertu. Prázdninovou tečku za letním čtvrtstoletím laskavé hudby naší kapely učiníme z plna hrdla a nástrojů tuto neděli 3. září v 19 hodin v parku zámku Belcredi v Brně ve Staré Líšni.

Budeme se těšit, že si zatečkujete společně s námi. Historie, příroda, pivo, limo, víno, My a Vy…

Co více si přát, snad jen Nepřestat si malovat. (Tak se bude totiž jmenovat nové písňové CD, které pro Vás na Vánoce chystáme J)

Den předtím, 2. září, nás najdete, jak si od 16:30 hrajeme pro radost a v krojích na místních hodech na faře tradiční cimbálovku s většinou původních muzikantů z Prahy i z Brna, tedy i s primáši Františkem Černým a Jirkou Čihákem z Ponědrážky.

Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejích.

Brněnský domovský koncert bude součástí líšeňských hodů, a tak si dovolujeme upozornit na možnosti výběru vstupenek i na výhody předprodeje.

Vstupné na sobotní večerní taneční zábavu v rámci Líšeňských hodů: 100 Kč (předprodej i na místě).

Vstupné na nedělní koncert Cimbal Classiku: 200 Kč (předprodej) / 230 Kč (na místě).

Kombinovaná vstupenka: sobotní večerní taneční zábava + nedělní koncert 250 (pouze předprodej).

Předprodej vstupenek – TIC, Dům pánů z Lipé, Smsticket, Chovatelské potřeby Kotlanova 7.

V případě značné nepřízně počasí se bude koncert CC konat na Dělňáku v Líšni, Klajdovská 27 a vzhledem ke kapacitě sálu budou mít majitelé vstupenek z předprodeje přednost a jistotu!

Nadcházející koncerty