Přátelé naši milí,

letošní prázdniny se kvapem chýlí ke svému konci a my budeme rádi, když je zakončíte společně s námi a našimi písničkami. Tradiční letní koncert se odehraje již podruhé v rámci Líšeňských hodů.

Je to i proto, že ten minulý se sice vyvedl náramně a bylo Vás tam jako včeliček, ale kvůli dešti jsme si nemohli užít čarokrásného prostředí zámeckého parku. Věříme, že letos to vyjde se vším všudy. Mezi staletými stromy se za pomoci občerstvení a čerstvého vzduchu bude krásně Vrávorat a Čichat člověčina, sednete-li mimo sedadla na větev, budete Malý kousek nad zemí Blízké krajiny, kde si Bylo a není podává ruku s je a bude a Ježek s V+W si povedou tu svou o Fata morgáně a Koníčky si poběží někam tam, kde se Těžký život muzikanta jenom zpívá-J

V programu „Všechno je hudba, co krajinou zní" se tedy projdeme nejen naší písňovou historií, ale představíme i nové CD „Nepřestaň si malovat".

V neděli se na Vás těší celá cimbalclassická šestka.

 

P. S. Vy, co vyprodáváte vánoční koncerty u Bolka, přijďte někdy i v létě, ať si nemyslíme, že tam chodíte koledovat jen pro tu slivovici zdarma-J.

 

2. září 2018 v 19:00 Po-hodový koncert – Cimbal Classic

zahrada zámku Belcredi Brno – Stará Líšeň

V případě nepřízně počasí se koncert odehraje na Dělňáku, Klajdovská 28.

Vstupné 200 Kč v předprodeji, 230 Kč na místě.

Předprodej: TIC, Dům pánů z Lipé, Smsticket, Copycentrum, Jírova 10, Líšeň

 

7. září nás potkáte i v Mikulově na Vinobraní a 8. září v Uherském Hradišti.