Přátelé naši milí,

dovolujeme si Vás tímto upozornit, že ve středu 19. října jdou do předprodeje lístky na vánoční koncerty Cimbal Classicu, který se koná 18. prosince v divadle Bolka Polívky. Stejně jako loni jsme se především díky Vašemu zájmu rozhodli, že koncerty budou dva, a to v 16:00 a v 19:00.

Program obou představení bude samozřejmě rámcově stejný, včetně podávané tekutiny, která vylehčuje atmosféru ve Vašich, ale odérem i našich řadách. Letošní vzorky jsou již zkontrolovány odbornou komisí a ta má stále dobrou náladu a bystrý zrak. Příděl bude přiměřený, abyste rozpoznali starší písně od těch úplně nových.

Slavnostní, avšak domáckou atmosféru, umocní svícny z dílny paní Zuzany Strakové.

Těšíme se, že oceníte naši snahu a tento termín si nejen zapíšete do kalendářů Vašich rodin, dvojiček, trojiček, partiček, firmiček a jiných uskupení, kterým jsou blízké naše tóny, ale včas si obstaráte i nezbytné vstupenky. Časy obou koncertů skýtají – i díky vánočním trhům v blízkosti divadla – bezpočet variant, jak využít kouzlo tentokrát poslední adventní neděle v plném rozsahu J.

Budeme Vaší přízní rádi obdarováni. Zdraví všech šest cimbálů a jejich zvukový mistr.

P. S. Na našich stránkách najdete i informace o dalších našich koncertech. Divadla v Táboře, Žďáru nad Sázavou, ale i Valašské muzeum v Rožnově pod Radhoštěm či kostel v Klouboukách u Brna jsou třeba právě kousek od Vašich domovů.

Nadcházející koncerty