Vážení přátelé naši milí,

červen svítí a hřeje, louky kvetou kopretinami a my si Vás dovolujeme pozvat na nádvoří Staré radnice v Brně, kde pro Vás, pro sebe, ale hlavně pro radost zahrajeme a zazpíváme.

Ve čtvrtek 18. června v 19:30 vystoupí za dohledu zapadajícího slunce nejprve náš host, mladá brněnská kapela Ateliér*, ve které jablka nepadají daleko od stromu, a pak už na řadu přijdou písničky Cimbal Classiku, které mládnou i stárnou se svými posluchači J. Stejně jako Kateřina a Dalibor Štruncovi, Kateřina Kovaříková, Marek Švestka, Martin Krajíček a jako host Tonda Mühlhansel. A bude i nějaké to překvápko.

Více o nás a našich dalších koncertech na www. cimbalclassic.net.

 

Pokud si koupíte vstupenky dříve, zaplatíte o celých 40,- Korun českých méně :-)

Mějte se jako vždy půvabně a roztomile s vědomím, že my se na Vás budeme kdekoliv a kdykoliv těšit. Pěkné léto s příjemnými lidmi přejí Vaši Cimbálové

 

P. S. Koncert bude za každého počasí venku, jen pokud by se studení čerti od rána ženili a psa by ven nevyhnal, tak v sále B. Bakaly v Bílém domě.

*Skupina Ateliér vznikla postupně během roku 2014 ze společné vize Matěje Štrunce a Tomáše Kovandy, kteří se rozhodli skloubit vlastní tvorbu s využitím marimby, v tomto žánru neobvyklého nástroje. Během několika měsíců hledání vlastního směru ho kapela nachází i díky ostatním spoluhráčům (Natálie Kulina, František Brázda a Antonín Hrabal) a vydává se postupně dobývat uši a srdce svých posluchačů.