• Slide number 0
  • Slide number 1
  • Slide number 2
  • Slide number 3

Nejbližší koncerty

Adventní přání

Milí naši přátelé, duše spřízněné,

začal prosinec, měsíc, který je v našem hudebním kalendáři tím nejmilejším a nejočekávanějším. Je tomu tak proto, že z adventních koncertů se staly chvíle, které jsou tím nejdůvěrnějším poutem naší hudby s našimi posluchači. Tedy s Vámi.

Je nám opravdu líto, že z důvodů nám všem známých se letos nebudeme moci potkat, zastavit se a společně se potěšit. Je to taková drobná zkouška, a to nejen naší trpělivosti. Zkouška, ze které bychom mohli vyjít zase o něco silnější a odolnější, zvláště pak, když budeme hledat a nacházet energii, zdraví a lásku ve svých srdcích a dávat ji těm, kteří jsou nám nejblíže a kteří ji potřebují. Pokud naši pozornost odvedeme od věcí nepodstatných a pomíjivých k těm, které se týkají nás samých a skutečných záměrů a tužeb našich životů. To jsou ta poselství adventu, která si letos budeme připomínat na vlastní pěst - bez společného sdílení skrze písně, ticho, potlesk a porozumění. „Ať poznáš, co je dobré a co není, a kterým hlasům lépe naslouchat. Kdo nebojí se, bývá odměněný, jen musí přesně vědět, co si přát.“

Ten rok stejně uteče jako voda a zase budou na Vánoce dlúhé noce a my se s Vámi potkáme ve zdraví a štěstí zase na těch stejných místech, kde to letos nejde, ale i jinde. Těšíme se, věřte, že těšíme.

Klidný advent přejí Vaši Cimbálové

P. S. Pustíte-li si nějakou naši písničku, určitě nám to udělá radost. A pokud byste radost sobě či někomu dalšímu chtěli udělat i pod stromečkem, v našem obchůdku najdete do konce prosince CD s výraznou slevou. Každé další CD zakoupené nad první už bude pouze za 150 Kč, což znamená, že objednáte-li si první CD v ceně 289 Kč (včetně poštovného a balného) každé další, které přibalíme, Vás bude stát už jen 150 Kč. Cenu si sami spočítejte (bohužel neumíme tak rychle naprogramovat obchůdek, aby slevu spočítal správně sám) a uhraďte dle instrukcí na webu.

Děkujeme i za tuto formu podpory.

Nepřestaň si malovat
Cena CD 289 Kč | MP3 160
Betlém
CD 289 Kč | 2LP 399 Kč | MP3 160 Kč
Vánoce v Rožnově
CD 289 Kč | MP3 160 Kč

Kapelní newsletter

* povinné